Hakkımızda
 
 
‘’İyi Yönetişimi Yakalamak: Sivil Toplum ve Gençliğin Güçlendirilmesi Projesi Basın Konferansı-Paneli’’
 
 
__

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Araştırma Merkezi, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu Matra Programı tarafından desteklenen ‘’İyi Yönetişimi Yakalamak: Sivil Toplum ve Gençliğin Güçlendirilmesi’’ projesinin basın konferansını 24 Nisan 2019 tarihinde, 10.00 - 12.00 saatleri arasında, Kadir Has Üniversitesi’nde düzenleyecek.

 

 

 

 

 

“STK’lar İçin Gönüllü Yönetimi Ve Motivasyonu” Başlıklı CIES STK Clinique Eğitimi İçin Başvurular Alınıyor!
 
__

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri ‘STK’lar için Gönüllü Yönetimi ve Motivasyonu’ ile devam ediyor. Eğitim, 16 Nisan 2019 tarihinde verilecek. Eğitimin ilk kısmında; TEMA Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Başak Yalvaç Özçağdaş, gönüllülerle çalışma ve gönüllü motivasyonu konusuna bir giriş yapacak ve örneklerle konuyu anlaşılır kılacak. İkinci bölümde, gönüllü yönetimi ve motivasyonu konusunda uygulama temelli bir atölye çalışması yapılacak.

"STK'lar İçin Çatışma Çözümü ve Müzakere" İsimli CIES STK Clinique Eğitimi İçin Başvurular Alınıyor!
 
__

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri ‘STK’lar için Çatışma Çözümü ve Müzakere’ ile devam ediyor. Eğitim, 2 Nisan 2019 tarihinde verilecek. Eğitimin ilk kısmında; Conflictus Eğitim ve Danışmanlık’tan Eğitmen ve Kurucu Ortak Elif Kalan, Çatışma Çözümü’ne bir giriş yapacak. Bu bölümde, çatışma ve çözüme dair temel yaklaşımlardan ve analiz yöntemlerinden bahsedilecek. İkinci bölümde, müzakerenin temelleri, interaktif bir oyun ile işlenecek.

Son Duyurular
İyi Yönetişimi Yakalamak Projesi Paydaşları İçin Mini Anket
 
__

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES), ''İyi Yönetişimi Yakalamak: Sivil Toplum ve Gençliğin Güçlendirilmesi'' projesi kapsamında, 6 sorudan oluşan bir ''mini anket'' hazırladı. Güçlü bir sivil toplumun demokrasinin vazgeçilmez bir parçası olduğu öncülüne dayanarak sivil toplum kapasitesini güçlendirmeyi amaçlayan proje, Hollanda Başkonsolosluğu Matra Programı İstanbul / Hollanda Krallığı İstanbul Başkonsolosluğu tarafından finanse edilmektedir. 

Kaynaklar
 
Bu Ayın Etkinlikleri
 

Kaydolmak ve daha fazla bilgi almak için:

 
Son Yazılar

Gençler ve Sivil Toplum Kuruluşları

19 Oct 2018

TEMA'da Gönüllü Olarak Çalışmak

17 Oct 2018

Gönüllü Çalışma Günlüğü

17 Oct 2018

Güçlü Bir Sivil Toplum için, Güzel Bir Proje Örneği: İyi Yönetişimi Yakalamak

4 Sep 2018

1/2
Please reload

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize telefon, e-mail ya da Sosyal Medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge

© 2018 by CIES